Доминанта

Планируется усилить ответственность за неуплату алиментов

14 сент. 2017

Министерством юстиции Украины предложено усилить ответственность за неуплату алиментов. Если отец не будет уплачивать алименты на протяжении полугода, предлагается запретить ему выезжать за границу и соответственно увеличить сумму алиментов.

Кроме того, в правительстве хотят ограничить родителя, который не платит алименты в праве водить машиной.

Такую практику Украина планирует перенять от европейских стран.

Отметим, что по состоянию на сегодняшний день алименты не получают около полумиллиона детей.

 

Теги: алименты, неуплата алиментов

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.