Доминанта

Подан законопроект о защите от злоупотреблений разрешительных органов

14 дек. 2017

В Парламент подали законопроект № 7373, который внесет изменения в Кодекс об административных нарушениях направленные на защиту субъектов хозяйствования от неправомерных действий или бездеятельности разрешительных органов.

В случае принятия данного проекта, разрешительные органы будут привлекаться к ответственности за:

- нарушение сроков выдачи (переоформления, аннулирования) или отказа в выдаче разрешительного документа или регистрации декларации соответствия;

- отказ в приеме документов на получение разрешительного документа или в регистрации декларации соответствия;

- выдачу непредусмотренного законодательством разрешительного документа;

- безосновательное аннулирование или отказ в выдаче разрешительного документа.

Принятие таких изменений было бы довольно  полезным, поскольку на сегодня существуют такие злоупотребления со стороны разрешительных органов как  истребования документов или информации, не предусмотренных законом или уже находящихся у разрешительного органа, требование не предусмотренных законом платежей за выдачу разрешительного документа и ряд других.

Теги: разрешительные органы, ответственность

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.