Доминанта

Податкову міліцію буде ліквідовано?

3 окт. 2019

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.

Відповідно до пояснювальної записки до законопроекту, ліквідація будь-яких підрозділів Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ не передбачається, але до Бюро фінансових розслідувань переходять повноваження щодо розслідування економічних злочинів, самостійне проведення оперативно-розшукової діяльності.

Зазначається, що прийняття даного закону сприятиме:
- покращенню загального стану підприємницького середовища шляхом трансформації функції ДПС України з наглядово-каральної на обслуговуючу;
- налагодженню партнерських відносин між бізнесом та контролюючими органами;
- ефективності дій правоохоронних органів в боротьбі зі злочинами у сфері фінансів;
- підвищенню позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, що адмініструється експертами Світового банку.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Земля на продаж

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области.