Доминанта

Податкову міліцію буде ліквідовано?

3 окт. 2019

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.

Відповідно до пояснювальної записки до законопроекту, ліквідація будь-яких підрозділів Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ не передбачається, але до Бюро фінансових розслідувань переходять повноваження щодо розслідування економічних злочинів, самостійне проведення оперативно-розшукової діяльності.

Зазначається, що прийняття даного закону сприятиме:
- покращенню загального стану підприємницького середовища шляхом трансформації функції ДПС України з наглядово-каральної на обслуговуючу;
- налагодженню партнерських відносин між бізнесом та контролюючими органами;
- ефективності дій правоохоронних органів в боротьбі зі злочинами у сфері фінансів;
- підвищенню позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, що адмініструється експертами Світового банку.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Дворічний мораторій на перевірки для ФОП?

17 жовтня 2019 року Президент підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців» метою якого є покращення умов підпрємницької галузі.

Так, планується, що координаційна рада у двотижневий строк за участю Кабінету Міністрів України розробить законопроекти, щодо:

«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!