Доминанта

Полицейские будут работать по контракту

6 марта 2017

МВД Украины Приказом №89 от 03.02.2017 г. утвердило  типовую форму контракта о прохождении службы в полиции и порядок  заключения такого контракта.

Контракт являет собой письменный договор, который заключается между гражданином Украины и государством, от имени которого выступает Национальная полиция Украины (далее – Стороны), для определения правовых отношений между Сторонами во время прохождения службы.

На основании такого контракта будет издаваться соответственно приказ о принятии на службу или назначении на новую должность.

Контракт будет заключаться на определенный срок с возможностью его досрочного расторжения (к примеру, в связи с увольнением).

Приказ вступит в силу со дня его официального опубликования.

Теги: Приказ МВД, полиция, контракт

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.