Доминанта

Полицейские будут работать по контракту

6 марта 2017

МВД Украины Приказом №89 от 03.02.2017 г. утвердило  типовую форму контракта о прохождении службы в полиции и порядок  заключения такого контракта.

Контракт являет собой письменный договор, который заключается между гражданином Украины и государством, от имени которого выступает Национальная полиция Украины (далее – Стороны), для определения правовых отношений между Сторонами во время прохождения службы.

На основании такого контракта будет издаваться соответственно приказ о принятии на службу или назначении на новую должность.

Контракт будет заключаться на определенный срок с возможностью его досрочного расторжения (к примеру, в связи с увольнением).

Приказ вступит в силу со дня его официального опубликования.

Теги: Приказ МВД, полиция, контракт

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.