Доминанта

Постановление ВС: в случае продажи семейного авто, половину суммы от продажи необходимо отдать бывшей супруге

30 мая 2018

Во время рассмотрения дела о разделе совместно нажитого имущества, было установлено что один из супругов совершил отчуждение автомобиля против воли другого супруга.

Кассационный гражданский суд в составе Верховного суда пришел к выводу, что совместно нажитое имущество может быть отчуждено только при согласии мужа/жены. А средства за отчуждение имущества, которое было приобретенное в браке, должны быть разделены поровну между бывшими супругами, поэтому такое имущество или же его стоимость должно учитываться при разделе имущества супругов.

Постановление Верховного Суда от 21 марта 2018 по делу № 726/2165/15-ц (кассационное производство № 61-5530св18).

Теги: постановление ВС, раздел имущества

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.