Доминанта

Правительство предлагает разрешить отцам работать неполный день для ухода за ребенком

3 сент. 2018

Данный проект Закона «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины» (относительно предоставления дополнительных гарантий, связанных с сочетанием семейных и трудовых обязанностей) одобрен Кабинетом Министров Украины.

В проекте предлагается дать отцам право на установление режима работы на условиях неполного рабочего времени, на сокращенную продолжительность рабочего времени за счет работодателя.

Таким образом в государстве хотят обеспечить социальные гарантии всем работникам, без признаков половой дискриминации, чтобы родители могли выполнять свои обязанности по воспитанию детей, а также уходу за ними.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.