Доминанта

Правительство предлагает ужесточить наказание за нарушение ПДД

23 окт. 2017

Профильный комитет парламента рассмотрит предложения об ужесточении наказания за серьезные нарушения правил дорожного движения.  

В первую очередь планируется увеличить сумму штрафов за нарушение правил, поскольку количество происшествий на дороге выросло по сравнению с прошлым годом на 13%.

Кроме того, предлагается запустить систему фото и видео фиксации нарушений правил дорожного движения.

Инициатива будет предполагать внесение поправок в 5-6 пунктов законодательства, регулирующего ПДД.

Отметим, что согласно статистике Всемирной организации здравоохранения, ежегодно в дорожно-транспортных происшествия погибают 1,25 млн человек во всем мире.

Теги: нарушение ПДД, правила дорожного движения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".