Доминанта

Правительство предлагает ужесточить наказание за нарушение ПДД

23 окт. 2017

Профильный комитет парламента рассмотрит предложения об ужесточении наказания за серьезные нарушения правил дорожного движения.  

В первую очередь планируется увеличить сумму штрафов за нарушение правил, поскольку количество происшествий на дороге выросло по сравнению с прошлым годом на 13%.

Кроме того, предлагается запустить систему фото и видео фиксации нарушений правил дорожного движения.

Инициатива будет предполагать внесение поправок в 5-6 пунктов законодательства, регулирующего ПДД.

Отметим, что согласно статистике Всемирной организации здравоохранения, ежегодно в дорожно-транспортных происшествия погибают 1,25 млн человек во всем мире.

Теги: нарушение ПДД, правила дорожного движения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.