Доминанта

Предложено уменьшить максимальную скорость движения в городе

27 июля 2017

Кабинет Министров подготовил проект постановления, которое в случае его принятия внесет изменения в Правила дорожного движения.

Суть изменений будет заключаться в уменьшении максимально разрешенной скорости движения транспортных средств в населенных пунктах с 60 км/ч. до 50 км/ч.

Изменения предложены с целью уменьшить количество дорожных происшествий на дорогах. 

На сегодняшний день данный проект постановления находится на стадии общественного обсуждения.

Теги: ПДД, ограничение скорости, скорость в городе

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".