Доминанта

Предложено уменьшить максимальную скорость движения в городе

27 июля 2017

Кабинет Министров подготовил проект постановления, которое в случае его принятия внесет изменения в Правила дорожного движения.

Суть изменений будет заключаться в уменьшении максимально разрешенной скорости движения транспортных средств в населенных пунктах с 60 км/ч. до 50 км/ч.

Изменения предложены с целью уменьшить количество дорожных происшествий на дорогах. 

На сегодняшний день данный проект постановления находится на стадии общественного обсуждения.

Теги: ПДД, ограничение скорости, скорость в городе

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.