Доминанта

Президент подписал Закон «О внесении изменений в Закон «О Государственном бюджете Украины на 2017 год»

30 нояб. 2017

Данным законом предусматривается решение неотложных социальных вопросов.

Закон увеличит расходы на субсидии для населения на 7,6 млрд грн. Дополнительные деньги пойдут и на медицинскую субвенцию, в частности, чтобы вовремя выплатить зарплату медикам.

Кроме того, для последующего финансирования в следующем году, документом предусматривается сохранение на счетах общего фонда соответствующих местных бюджетов остатков средств субвенции на социально-экономическое развитие отдельных территорий и на счетах специального фонда — остатков средств субвенции на мероприятия по развитию системы здравоохранения в сельской местности.

Отмечается, что подписанный документ заработает на следующий день после его обнародования.

Теги: закон, госбюджет

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.