Доминанта

Президент подписал Закон «О внесении изменений в Закон «О Государственном бюджете Украины на 2017 год»

30 нояб. 2017

Данным законом предусматривается решение неотложных социальных вопросов.

Закон увеличит расходы на субсидии для населения на 7,6 млрд грн. Дополнительные деньги пойдут и на медицинскую субвенцию, в частности, чтобы вовремя выплатить зарплату медикам.

Кроме того, для последующего финансирования в следующем году, документом предусматривается сохранение на счетах общего фонда соответствующих местных бюджетов остатков средств субвенции на социально-экономическое развитие отдельных территорий и на счетах специального фонда — остатков средств субвенции на мероприятия по развитию системы здравоохранения в сельской местности.

Отмечается, что подписанный документ заработает на следующий день после его обнародования.

Теги: закон, госбюджет

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.




Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.