Доминанта

Президент подписал закон об усилении защиты прав детей

26 июля 2018

3 июля Верховная Рада приняла закон №8296 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления защиты прав ребенка».

Целью закона является формирование механизма привлечения к юридической ответственности должников по алиментам и неплательщиков алиментов, которые уклоняются от выплат.

За неуплату алиментов более 6 месяцев, предполагается наказание в виде общественно-полезных работ сроком от 120 до 240 часов.

Кроме того, в законе, отменяются нотариальные согласия родителей на выезд ребенка за границу, а также вводятся новые правила для выезда за пределы Украины.

Более подробней об этом читайте по ссылке.

Теги: закон, защита детей

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.