Доминанта

Президент подписал закон об усилении защиты прав детей

26 июля 2018

3 июля Верховная Рада приняла закон №8296 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления защиты прав ребенка».

Целью закона является формирование механизма привлечения к юридической ответственности должников по алиментам и неплательщиков алиментов, которые уклоняются от выплат.

За неуплату алиментов более 6 месяцев, предполагается наказание в виде общественно-полезных работ сроком от 120 до 240 часов.

Кроме того, в законе, отменяются нотариальные согласия родителей на выезд ребенка за границу, а также вводятся новые правила для выезда за пределы Украины.

Более подробней об этом читайте по ссылке.

Теги: закон, защита детей

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.