Доминанта

Президент подписал законы об автодорогах

9 дек. 2016

Президент Украины подписал законы, направленные на реформирование системы управления автодорогами общего пользования:

- Закон «О внесении изменений в ЗУ «Об источниках финансирования дорожного хозяйства Украины»;

- Закон «О внесении изменений в некоторые  законодательные акты Украины относительно реформирования системы управления автомобильными дорогами общего пользования»;

- Закон «О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно усовершенствования механизма финансирования дорожной отрасли».

Изменения предусматривают создание Государственного дорожного фонда и передачу автомобильных дорог общего пользования местного значения в управление местным органам власти.

Теги: автодороги, Дорожный фонд

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.