Доминанта

Президент подписал законы об автодорогах

9 дек. 2016

Президент Украины подписал законы, направленные на реформирование системы управления автодорогами общего пользования:

- Закон «О внесении изменений в ЗУ «Об источниках финансирования дорожного хозяйства Украины»;

- Закон «О внесении изменений в некоторые  законодательные акты Украины относительно реформирования системы управления автомобильными дорогами общего пользования»;

- Закон «О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно усовершенствования механизма финансирования дорожной отрасли».

Изменения предусматривают создание Государственного дорожного фонда и передачу автомобильных дорог общего пользования местного значения в управление местным органам власти.

Теги: автодороги, Дорожный фонд

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.