Доминанта

Принят Кодекс по процедурам банкротства

18 окт. 2018

Сегодня, 18 октября ВРУ во втором чтении приняла Кодекс по процедурам банкротства.

Целью Кодекса является повышение эффективности процедур банкротства, уровня защищенности прав кредиторов, усовершенствование процедуры продажи имущества должника на аукционе, а также урегулирование отношений по восстановлению платежеспособности физлиц, которые попали в трудную финансовую ситуацию и нуждаются в помощи государственных органов.

Кроме того, Кодекс предусматривает условия и порядок восстановления платежеспособности должника-юридического лица или признания его банкротом с целью удовлетворения требований кредиторов, а также восстановления платежеспособности физического лица.

Более детально с новым Кодексом можно ознакомиться по ссылке.

Теги: кодекс, банкротство

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.