Доминанта

Принят новый закон о приватизации госимущества

19 янв. 2018

Вчера, 18 января 2018 года, Парламент принят Закон «О приватизации государственного и коммунального имущества» (Проект №7066), которым регламентируются правовые, экономические и организационные основы приватизации государственного и коммунального имущества.

Новый Закон направлен на упрощение и сокращение процедуры приватизации и объединяет в себе положения ряда законов, регулирующих вопросы в данной сфере, таких как ЗУ «О приватизации небольших государственных предприятий (малой приватизации)», ЗУ «Об особенностях приватизации объектов незавершенного строительства» и др.

Сейчас Закон ждет подписания Президентом.

Отметим, что данный закон не распространяется на приватизацию объектов государственного жилищного фонда, о порядке которой мы говорили в публикации Приватизация государственной квартиры: как это сделать?

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.