Доминанта

Принят закон о приватизации комнат в общежитиях

6 апр. 2017

Принят закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения реализации жилищных прав жильцов общежитий», который позволит гражданам приватизировать комнаты общежитий, где они на законных основаниях  проживают более 5 лет, после передачи их в собственность территориальных общин.

Законопроект был подан в Парламент еще в 2014 г. Спустя 2 года его приняли, но Президент не подписал, аргументируя тем, что не создано надлежащих правовых механизмов реализации прав граждан, проживающих в  общежитии, а также возрастает возможность их нарушения. (К примеру, закон не распространялся на граждан, которые не были в трудовых отношениях с предприятием, что предоставило право проживания в общежитии, а также на граждан, которые в общежитии официально не зарегистрированы).

05.04.2017 г. Закон принят в доработанной редакции и сейчас готовится на подпись Президенту.   

Теги: приватизация общежитий, жильцы общежитий, новый закон

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Визнано незаконним підвищення тарифів на газ 2016 року

У понеділок 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд своєю постановою залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 у справі № 826/9665/16 за позовом Юлії Тимошенко та Громадської організації «Тарифна мобілізація» до Кабінету Міністрів України (за участю таких третіх осіб на боці відповідача, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування» та Мініекономрозвитку), яким було визнано протиправною та нечинною постанову КМУ № 315 від 27.04.2016, згідно з якою протягом двох з половиною років формувалася ціна на газ.

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».