Доминанта

Принят закон о валюте и валютных операциях

22 июня 2018

Закон «О валюте и валютных операциях» своей целью предполагает обеспечение единой государственной политики в сфере валютных операций, а также свободного осуществления валютных операций на территории Украины.    

Закон по своей сути уточняет принципы ведения валютных операций, проведения расчетов, регулирует трансграничный перевод и перемещение валюты, а также лицензирование данной деятельности НБУ. 

Кроме того, закон предусматривает, постепенную отмену валютных ограничений при наличии благоприятных макроэкономических условий, с целью не нарушить финансовую стабильность.  

Закон вступает в силу со дня, следующего за днем его опубликования, и вводится в действие через семь месяцев со дня вступления в силу.  

Теги: закон, валютные операции, валюта

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.