Доминанта

Принят Закон об Антикоррупционном суде

7 июня 2018

Сегодня, 7 июня ВРУ приняла во втором чтении Закон  №7440 «О Высшем антикоррупционном суде».

Закон направлен на определение основ организации и деятельности Высшего антикоррупционного суда и специальных требований, выдвигаемых к судьям данного суда, а также гарантий осуществляемой ими деятельности.

Специализированный антикоррупционный суд будет рассматривать уголовные производства, которые связанные с совершением коррупционных правонарушений.

Кроме того, в Законе установлены требования к кандидатам на должность судьи Высшего антикоррупционного суда, на основании которых будет проводиться конкурс.

Отметим, что Закон определяет законодательные основы функционирования Высшего антикоррупционного суда Украины, что в будущем станет существенным шагом в вопросе противодействия коррупции в Украине.

Теги: антикоррупционный суд, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.