Доминанта

Принят Закон об Антикоррупционном суде

7 июня 2018

Сегодня, 7 июня ВРУ приняла во втором чтении Закон  №7440 «О Высшем антикоррупционном суде».

Закон направлен на определение основ организации и деятельности Высшего антикоррупционного суда и специальных требований, выдвигаемых к судьям данного суда, а также гарантий осуществляемой ими деятельности.

Специализированный антикоррупционный суд будет рассматривать уголовные производства, которые связанные с совершением коррупционных правонарушений.

Кроме того, в Законе установлены требования к кандидатам на должность судьи Высшего антикоррупционного суда, на основании которых будет проводиться конкурс.

Отметим, что Закон определяет законодательные основы функционирования Высшего антикоррупционного суда Украины, что в будущем станет существенным шагом в вопросе противодействия коррупции в Украине.

Теги: антикоррупционный суд, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.