Доминанта

Принят закон о реформировании медицины

19 окт. 2017

Сегодня принят Закон «О государственных финансовых гарантиях предоставления медицинских услуг и лекарственных средств».

Так называемая медицинская реформа заключается в том, что государство будет оплачивать медицинские услуги, предоставленные населению.

Перечень и объем таких услуг, а также лекарственных средств закрепляется на уровне закона. Государство гарантирует полную оплату лечения на экстренном, паллиативном и первичном уровне, и частичную оплату на специализированном и высокоспециализированном уровне медицинских услуг.

Расходы на государственную программу медицинских гарантий будут предусмотрены отдельной статьей Бюджета.

Отметим, что предусмотренные действующим законодательством льготы для отдельных категорий населения с принятием данного Закона не отменяются.

 

Теги: медреформа, медицинская реформа

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.