Доминанта

Принят закон о реформировании медицины

19 окт. 2017

Сегодня принят Закон «О государственных финансовых гарантиях предоставления медицинских услуг и лекарственных средств».

Так называемая медицинская реформа заключается в том, что государство будет оплачивать медицинские услуги, предоставленные населению.

Перечень и объем таких услуг, а также лекарственных средств закрепляется на уровне закона. Государство гарантирует полную оплату лечения на экстренном, паллиативном и первичном уровне, и частичную оплату на специализированном и высокоспециализированном уровне медицинских услуг.

Расходы на государственную программу медицинских гарантий будут предусмотрены отдельной статьей Бюджета.

Отметим, что предусмотренные действующим законодательством льготы для отдельных категорий населения с принятием данного Закона не отменяются.

 

Теги: медреформа, медицинская реформа

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.