Доминанта

Принят Закон об украинском языке

25 апр. 2019

Сегодня, 25 апреля 2019 года ВРУ приняла Закон Украины «Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного». Данный закон вступит в силу через два месяца со дня его опубликования.

Законопроект направлен на урегулирование порядка применения украинского языка как государственного в публичных сферах общественной жизни, таких как образование и наука, фера культуры, телевидение и радиовещание, печатные СМИ, в книгоиздании и книгораспространении, в сфере электронных информационных систем, обслуживания, в сфере спорта, телекоммуникаций и почтовой связи, юридических услуг, здравоохранения, транспорта, при обозначении топонимов, в рекламе, при изготовлении вывесок и табличек, а также в деятельности общественных объединений, политических партий, субъектов хозяйствования частной формы собственности предоставлении информации об их товарах и услугах.
Принятие данного Закона даст возможность утвердить украинский язык как язык межэтнического общения и взаимопонимания в Украине, а также даст толчок к его развитию.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Визнано незаконним підвищення тарифів на газ 2016 року

У понеділок 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд своєю постановою залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 у справі № 826/9665/16 за позовом Юлії Тимошенко та Громадської організації «Тарифна мобілізація» до Кабінету Міністрів України (за участю таких третіх осіб на боці відповідача, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування» та Мініекономрозвитку), яким було визнано протиправною та нечинною постанову КМУ № 315 від 27.04.2016, згідно з якою протягом двох з половиною років формувалася ціна на газ.

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».