Доминанта

Процедуру выезда ребенка за границу планируют упростить

12 июня 2018

Минюстом готовится законопроект, в котором один из родителей, с которым проживает ребенок, сможет вывезти его за границу без оформления разрешения второго родителя сроком до 1 месяца.

Целью такого выезда может быть, как отдых в зарубежных странах, так и лечение за границей.

Отметим, что на данный момент один из родителей имеет право вывезти за границу ребенка имея справку о задолженности по алиментам более 6 месяцев.

Также, согласие на выезд ребенка от одного из родителей не требуется, если родитель является иностранцем, либо лицом без гражданства, о чем подтверждает запись об отце (матери) в свидетельстве о рождении ребенка.

Теги: выезд ребенка, разрешение на выезд, дети

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.