Доминанта

Процедуру выезда ребенка за границу планируют упростить

12 июня 2018

Минюстом готовится законопроект, в котором один из родителей, с которым проживает ребенок, сможет вывезти его за границу без оформления разрешения второго родителя сроком до 1 месяца.

Целью такого выезда может быть, как отдых в зарубежных странах, так и лечение за границей.

Отметим, что на данный момент один из родителей имеет право вывезти за границу ребенка имея справку о задолженности по алиментам более 6 месяцев.

Также, согласие на выезд ребенка от одного из родителей не требуется, если родитель является иностранцем, либо лицом без гражданства, о чем подтверждает запись об отце (матери) в свидетельстве о рождении ребенка.

Теги: выезд ребенка, разрешение на выезд, дети

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.