Доминанта

Размещать рекламу на столбах и электроопорах запретят

4 июля 2018

ВРУ поддержала во втором чтении Закон «О внесении изменений в Закон Украины «О рекламе». 

Данные изменения запрещают размещение рекламы на поддерживающих, опорных и других элементах контактной сети, на средствах и оборудовании (в том числе опорах) наружного освещения.

Предполагается, что такие изменения поспособствуют сохранению аутентичности объектов культурного наследия и архитектурных достопримечательностей.

Также, планируют что отсутствие рекламы на столбах улучшит ситуацию в сфере безопасности дорожного движения.

Теги: закон, реклама

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".