Доминанта

Разработано приложение об элементах защиты гривны

31 авг. 2017

Специалисты НБУ разработали мобильное приложение «Украинская гривна» для демонстрации пользователям всех элементов защиты валюты Украины.

В интерактивной форме отражены защитные признаки с имитацией просмотра банкноты против света, отображен кинематический эффект и элементы, которые можно почувствовать на банкноте на ощупь, кроме того представлены изображения и надписи, которые можно будет увидеть при помощи увеличительного стекла.

В связи с увеличением количества фальшивых купюр надеемся, что данное приложение поможет отличить оригинал от подделки.

Приложение «Украинская гривна» уже доступно для всех пользователей мобильных девайсов после его загрузки в App Store, Google Play или на сайте регулятора.

 

Теги: гривна, мобильное приложение

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.