Доминанта

«Рейдерству Стоп!»

21 нояб. 2018

Именно под таким наименованием в Кабинете Министров Украины представлен законопроект, который призван:

• Лишить полномочий коммунальных предприятий осуществлять регистрацию недвижимости, которые в свою очередь получили указанные полномочия в результате осуществления децентрализации;
• Ввести дополнительные требования для осуществления сделок по продаже юридических лиц – предусматривают, что договор купли-продажи доли нужно будет нотариально удостоверять, что в свою очередь по состоянию на сегодня не требуется;
• Отменить нотариальную пошлину в размере 1-го процента от совершаемой сделки.
Принятие указанного законопроекта должно положительно отразится на бизнес среде и частично решить проблемы, созданные в результате предыдущего реформирования законодательства.

Теги: рейдерству стоп, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.