Доминанта

«Рейдерству Стоп!»

21 нояб. 2018

Именно под таким наименованием в Кабинете Министров Украины представлен законопроект, который призван:

• Лишить полномочий коммунальных предприятий осуществлять регистрацию недвижимости, которые в свою очередь получили указанные полномочия в результате осуществления децентрализации;
• Ввести дополнительные требования для осуществления сделок по продаже юридических лиц – предусматривают, что договор купли-продажи доли нужно будет нотариально удостоверять, что в свою очередь по состоянию на сегодня не требуется;
• Отменить нотариальную пошлину в размере 1-го процента от совершаемой сделки.
Принятие указанного законопроекта должно положительно отразится на бизнес среде и частично решить проблемы, созданные в результате предыдущего реформирования законодательства.

Теги: рейдерству стоп, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.