Доминанта

С 1 июля начинают действовать правила округления сумм в чеках

26 июня 2018

В связи с прекращением чеканки 1, 2, 5 и 25 копеек, НБУ вводит с 1 июля этого года систему округления сумм в чеках при расчете наличными.

В случае отсутствия у продавца и покупателя монет данного номинала, чек будет округляться если:

- сумма в чеке заканчивается на 1-4 копейки, она будет округляться в сторону уменьшения до ближайшей суммы, которая заканчивается на 0;

- сумма в чеке заканчивается на 5-9 копеек, она округляется в сторону увеличения до ближайшей суммы, которая заканчивается на 0 копеек.

Отметим, что такие правила к безналичному расчету не применяются.

Теги: округление суммы чека

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.