Доминанта

С 1 июля начинают действовать правила округления сумм в чеках

26 июня 2018

В связи с прекращением чеканки 1, 2, 5 и 25 копеек, НБУ вводит с 1 июля этого года систему округления сумм в чеках при расчете наличными.

В случае отсутствия у продавца и покупателя монет данного номинала, чек будет округляться если:

- сумма в чеке заканчивается на 1-4 копейки, она будет округляться в сторону уменьшения до ближайшей суммы, которая заканчивается на 0;

- сумма в чеке заканчивается на 5-9 копеек, она округляется в сторону увеличения до ближайшей суммы, которая заканчивается на 0 копеек.

Отметим, что такие правила к безналичному расчету не применяются.

Теги: округление суммы чека

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.