Доминанта

С нового года выпускники ВУЗов освобождены от обязательной отработки

28 февр. 2017

С 1 января 2017 г. действуют изменения, внесенные в Закон Украины «О высшем образовании» касательно трудоустройства выпускников.

Теперь выпускники ВУЗов свободны в выборе места работы, а высшие учебные заведения не обязаны их трудоустраивать.

Лица, которые заключат договора об обязательной отработке не менее 3-х лет в сельской местности или поселках городского типа, имеют право на первоочередное зачисление по государственному заказу в высшие медицинские и педагогические учебные заведения.

После завершения учебы государство обязуется их обеспечить бесплатным жильем с отоплением и освещением в пределах установленных норм.

Теги: ВУЗ, оюязательная отработка

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.