Доминанта

С нового года выпускники ВУЗов освобождены от обязательной отработки

28 февр. 2017

С 1 января 2017 г. действуют изменения, внесенные в Закон Украины «О высшем образовании» касательно трудоустройства выпускников.

Теперь выпускники ВУЗов свободны в выборе места работы, а высшие учебные заведения не обязаны их трудоустраивать.

Лица, которые заключат договора об обязательной отработке не менее 3-х лет в сельской местности или поселках городского типа, имеют право на первоочередное зачисление по государственному заказу в высшие медицинские и педагогические учебные заведения.

После завершения учебы государство обязуется их обеспечить бесплатным жильем с отоплением и освещением в пределах установленных норм.

Теги: ВУЗ, оюязательная отработка

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».

Які зміни можуть чекати українців щодо організації праці

25 червня 2019 року Міністерство соціальної політики України оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».

Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.