Доминанта

С сегодняшнего дня вступает в силу закон, который позволяет Президенту назначать глав администраций

15 нояб. 2017

В официальном издании "Голос Украины" опубликовали ЗУ № 2190-VIII "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно отдельных вопросов прохождения государственной службы", которым отменяется конкурс на должности глав государственных администраций.

Теперь Президент может назначать глав районных и областных государственных администраций по представлению Премьер-министра, который вносит на рассмотрение КМУ предложения относительно кандидатур для назначения на должность и увольнения с должности глав местных государственных администраций.

Напомним, что назначение руководителей местных администраций на конкурсной основе было предусмотрено ЗУ «О государственной службе», который парламент принял в 2015 году в рамках выполнения обязательств перед ЕС в обмен на получение материальной помощи в размере около 100 млн евро.  

Теги: закон, глава администрации

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.