Доминанта

С сегодняшнего дня вступает в силу закон об украиноязычных квотах на телевидении

13 окт. 2017

Данный закон обязывает общенациональные телеканалы транслировать не менее 75% эфира на государственном языке.

Что касается телерадиокомпании местной категории вещания, то у них трансляция на украинском языке должна быть менее 60% эфира.

При этом возможно использование других языков без дублирования и озвучивания при репортажах с места событий (кроме языка и реплик репортеров), комментариях гостей передач, музыкальных клипов, которые содержат текстовое сопровождение.

Отметим, что за невыполнение данных требований телерадиокомпания должна будет оплатить штраф в размере 5% общей суммы лицензионного сбора.

Теги: телевидение, квоты

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.