Доминанта

Самая долгая реформа без реформ. Срок моратория на продажу земли снова продлен

10 окт. 2016

6 октября 2016 года Верховная Рада Украины приняла Закон о внесении изменений в Переходные положения Земельного Кодекса Украины. Еще на один год продлен мораторий на продажу земли сельскохозяйственного назначения – до 1 января 2018 года.

Срок действия ранее установленного моратория должен был истечь 1 января 2017 года. Теперь Украина бьёт все рекорды как страна с самым долгим сроком земельной реформы. К сожалению, при отсутствии реальной реформы и поддержки отечественного сельскохозяйственного сектора, запрет на продажу земли больше мешает, чем помогает сельхоз производителям.

Теги: с/х, мораторий

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.