Доминанта

Самая долгая реформа без реформ. Срок моратория на продажу земли снова продлен

10 окт. 2016

6 октября 2016 года Верховная Рада Украины приняла Закон о внесении изменений в Переходные положения Земельного Кодекса Украины. Еще на один год продлен мораторий на продажу земли сельскохозяйственного назначения – до 1 января 2018 года.

Срок действия ранее установленного моратория должен был истечь 1 января 2017 года. Теперь Украина бьёт все рекорды как страна с самым долгим сроком земельной реформы. К сожалению, при отсутствии реальной реформы и поддержки отечественного сельскохозяйственного сектора, запрет на продажу земли больше мешает, чем помогает сельхоз производителям.

Теги: с/х, мораторий

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.