Доминанта

Сервисные центры МВД выдают международные водительские удостоверения

10 февр. 2017

Теперь в сервисных центрах МВД на основании национального водительского удостоверения можно получить международное водительское удостоверение, которое позволит украинцам пользоваться автомобилем в других странах.

Для получение указанного документа необходимо обратиться в сервисный центр МВД (независимо от прописки) со следующими документами:

- национальное удостоверение водителя;

- национальный и заграничный паспорт;

- матовая фотография (3,5 х 4,5 см.)

Свидетельство выдается без здачи экзаменов и действует в течение 3 лет.

Стоимость данной услуги составляет 34,16 грн.

Теги: сервисные центры, МВД, водительское удостоверение

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.

Чого чекати школярам у новому навчальному році

20 серпня 2019 року набрали чинності зміни щодо видів індивідуальної форми навчання. Так з 1 вересня батьки зможуть скористатися всіма видами самостійної форми навчання: сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом Міністерства освіти та науки України. Форми здобуття освіти, які можна отримати у конкретній школі, мають оприлюднюватися на її сайті або на сайті засновника.