Доминанта

Сервисные центры МВД выдают международные водительские удостоверения

10 февр. 2017

Теперь в сервисных центрах МВД на основании национального водительского удостоверения можно получить международное водительское удостоверение, которое позволит украинцам пользоваться автомобилем в других странах.

Для получение указанного документа необходимо обратиться в сервисный центр МВД (независимо от прописки) со следующими документами:

- национальное удостоверение водителя;

- национальный и заграничный паспорт;

- матовая фотография (3,5 х 4,5 см.)

Свидетельство выдается без здачи экзаменов и действует в течение 3 лет.

Стоимость данной услуги составляет 34,16 грн.

Теги: сервисные центры, МВД, водительское удостоверение

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».

Які зміни можуть чекати українців щодо організації праці

25 червня 2019 року Міністерство соціальної політики України оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».

Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.