Доминанта

Штрафи для роботодавців зменшено

3 февр. 2020

З 2 лютого набув чинності Закон № 378-IX щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України.

Метою даного нормативно правового акту є зменшення розміру штрафу внаслідок порушення норм трудового законодавства.

Так, Законом внесено зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України.

Відтепер за неоформленого працівника, оформлення працівника на неповний робочий час у разі виконання роботи повний робочий час, виплати заробітної плати без сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків необхідно буде сплатити штраф, що дорівнює 10 розмірам мінімальної заробітної плати на момент виявлення порушення, за кожного працівника ( 47 230 грн., раніше ж сума штрафу становила більше 120 000 грн).

Юридичні особи і фізичні особи-підприємці, що є платниками єдиного податку першої-третьої групи, обійдуться  лише попередженням.

Отже, сподіваємося що за таких змін тиск на бізнес буде зменшено, а ситуацію щодо ліквідації малого та середнього бізнесу зупинено.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области. 

Встановлено квоти на імміграцію ІТ-фахівців

Уряд підтримав пропозицію Мінцифри щодо встановлення квоти на імміграцію. Відтепер 5000 іноземних спеціалістів матимуть можливість за додатковою квотою отримати посвідку по постійне проживання та працювати в українських компаніях без оформлення робочої візи. Що це значить?

Зміни щодо РРО для «єдинників»: ключові дати 2020 року

З 19 квітня 2020 року у ФОП-ів виникає право на використання програмних РРО.

До 1 жовтня 2020 року платники єдиного податку ІІ-ї - IV-ї груп (ФОП), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 грн., незалежно від обраного виду діяльності, РРО та/або програмні РРО не застосовуються, крім тих, які здійснюють: