Доминанта

Штрафи за порушення правил перевезення дітей

20 нояб. 2019

Від 20 листопада 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» №224-IX.

Відтепер на водіїв чекає штраф, у разі перевезення дітей без спеціальних автокрісел у розмірі 510 грн і 850 грн - за повторне порушення протягом року.

Нагадаємо, що перевозити дітей без спеціальних засобів, зростом менше 145 см. або молодших за 12 років в Україні було заборонено і раніше, однак штрафів не передбачалося.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Помилково чи надміру сплатили судовий збір? Ваші дії

Випадки сплати судового збору не на належний рахунок суду у результаті помилки в платіжних реквізитах є досить розповсюдженим явищем. Також інколи сплативши, платники не подають позов чи заяву, за яку було сплачено.

Що треба знати, та як необхідно діяти у разі виникнення потреби у поверненні судового збору.

Які зміни очікувати у сфері інтелектуальної власності?

У першому читанні прийнято законопроект № 2255 щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Задля функціонування ефективної державної системи правової охорони інтелектуальної власності, запропоновано створення дворівневої системи управління нею, за якої: