Доминанта

Штрафы для водителей увеличат

17 авг. 2017

Президент Украины подписал закон №5629 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности за парковку, остановку, стоянку транспортных средств на местах, предназначенных для лиц с инвалидностью».

Закон увеличивает ответственность водителей за парковку в местах, отведенных для инвалидов.

Данный документ направлен на защиту прав инвалидов, а также водителей, которые перевозят таких лиц на бесплатную парковку или же специально отведенные места для инвалидов.

Таким образом, законом устанавливается штраф за парковку автомобилей на местах, отведенных для инвалидов: штраф от 60 до 100 необлагаемых минимумов доходов граждан, что на сегодня составляет от 1020 грн. до 1700 грн.

Кроме того, устанавливаются штрафы и для владельцев парковок, на которых нет мест для парковки инвалидов. Штраф за такое нарушение будет составлять от 1020 грн. до 1700 грн.

Такой же штраф установлен для тех парковок, которые находятся возле домов на тротуарах.

Отметим, что закон вступает в силу после истечения трех месяцев со дня его опубликования в официальных СМИ.

Теги: автомобиль, штрафы за парковку

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.