Доминанта

Скорость движения транспортных средств в населенных пунктах уменьшена до 50 км/час

27 нояб. 2017

Кабинет министров Украины внес изменения в Правила дорожного движения.

Постановлением №883 уменьшено максимально разрешенную скорость движения транспортных средств в населенных пунктах с 60 до 50 км/ч.

Данные изменения должны поспособствовать значительному уменьшению аварийных ситуаций на дорогах, а также повышению уровня безопасности дорожного движения.

Кроме того, такие изменения позволят приблизить национальное законодательство к Европейскому, поскольку в большинстве стран Европейского союза скорость движения транспортных средств в населенных пунктах составляет не более 50 км/ч, а в особых пунктах - 30 км/ч.

Отметим, что постановление вступает в силу с 1 января 2018 года.

Теги: правила дорожного движения, скорость движения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.