Доминанта

Скорость движения транспортных средств в населенных пунктах уменьшена до 50 км/час

27 нояб. 2017

Кабинет министров Украины внес изменения в Правила дорожного движения.

Постановлением №883 уменьшено максимально разрешенную скорость движения транспортных средств в населенных пунктах с 60 до 50 км/ч.

Данные изменения должны поспособствовать значительному уменьшению аварийных ситуаций на дорогах, а также повышению уровня безопасности дорожного движения.

Кроме того, такие изменения позволят приблизить национальное законодательство к Европейскому, поскольку в большинстве стран Европейского союза скорость движения транспортных средств в населенных пунктах составляет не более 50 км/ч, а в особых пунктах - 30 км/ч.

Отметим, что постановление вступает в силу с 1 января 2018 года.

Теги: правила дорожного движения, скорость движения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.