Доминанта

Создана Национальная служба здоровья

29 дек. 2017

Кабинет Министров утвердил Положение о Национальной службе здоровья.

Это такой государственный орган, который будет заниматься заключением договоров с медучреждениями и закупать медицинские услуги для населения. Служба будет работать как с государственными, так и с частными больницами.

Напомним, что вчера Президент подписал Закон Украины «О государственных финансовых гарантиях медицинского обслуживания населения» от 19.10.2017 г. Таким образом медицинская реформа запускается в действие. Планируется, что по факту Служба заработает с июля следующего года.

Подробно об особенностях реформирования сферы предоставления медицинских услуг читайте в нашей публикации: Что нам приготовила медицинская реформа?

Теги: медреформа, Национальная служба здоровья

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.