Доминанта

Спрощення відкриття представництв іноземних компаній в Україні

25 окт. 2019

24 жовтня КМУ було ухвалено постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні» (надалі – Постанова). Тексту документу ще не опубліковано, однак відповідно до інформації, зазначеної на сайті Урядового порталу, норми Постанови значно покращать умови відкриття іноземними компаніями представництв на території України.

Так, буде змінено строк та суму оплати за реєстрацію представництва іноземної компанії. Якщо раніше за реєстрацію необхідно було сплатити 2500 доларів та чекати 60 днів, то тепер сума сплати становитиме 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб (наразі це 1921 грн.), а строк очікування - 20 робочих днів.
Однак, слід зазначити, що такі зміни не торкнуться іноземних суб’єктів господарської діяльності, які є резидентами Росії. Для них реєстрація представництва в Україні коштуватиме 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб та триватиме до 60 робочих днів з дня подання документів.
Метою таких змін є покращення економічного становища держави шляхом збільшення кількості представлених в Україні іноземних компаній та залучення додаткових інвестицій.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Земля на продаж

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области.