Доминанта

Ставки единого налога в 2017 г.

8 февр. 2017

С 1 января 2017 года в Украине действуют изменения касательно уплаты единого налога.

Новшества эти связаны с увеличением минимальной заработной платы и, как следствие, увеличение размера единого налога 2-ой группы  - 640 грн. (20% от 3200 грн.)

Ставка единого налога для плательщиков 1-ой группы остается на уровне 10%, но не в отношении минимальной заработной платы как раньше, а в отношении  прожиточного минимума по состоянию на 01.01.2017 г. - 154,4 грн.

Размер единого налога, уплачиваемого плательщиками 3-ей группы, зависит от доходов - 3% (для плательщиков НДС), 5% (для неплательщиков НДС).

Отметим, что сами ставки налогов остались неизменными.

Теги: Единый налог, ставки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.