Доминанта

Ставки единого налога в 2017 г.

8 февр. 2017

С 1 января 2017 года в Украине действуют изменения касательно уплаты единого налога.

Новшества эти связаны с увеличением минимальной заработной платы и, как следствие, увеличение размера единого налога 2-ой группы  - 640 грн. (20% от 3200 грн.)

Ставка единого налога для плательщиков 1-ой группы остается на уровне 10%, но не в отношении минимальной заработной платы как раньше, а в отношении  прожиточного минимума по состоянию на 01.01.2017 г. - 154,4 грн.

Размер единого налога, уплачиваемого плательщиками 3-ей группы, зависит от доходов - 3% (для плательщиков НДС), 5% (для неплательщиков НДС).

Отметим, что сами ставки налогов остались неизменными.

Теги: Единый налог, ставки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Помилково чи надміру сплатили судовий збір? Ваші дії

Випадки сплати судового збору не на належний рахунок суду у результаті помилки в платіжних реквізитах є досить розповсюдженим явищем. Також інколи сплативши, платники не подають позов чи заяву, за яку було сплачено.

Що треба знати, та як необхідно діяти у разі виникнення потреби у поверненні судового збору.

Які зміни очікувати у сфері інтелектуальної власності?

У першому читанні прийнято законопроект № 2255 щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Задля функціонування ефективної державної системи правової охорони інтелектуальної власності, запропоновано створення дворівневої системи управління нею, за якої:

Штрафи для роботодавців зменшено

З 2 лютого набув чинності Закон № 378-IX щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України.

Метою даного нормативно правового акту є зменшення розміру штрафу внаслідок порушення норм трудового законодавства.