Доминанта

Ставки единого налога в 2017 г.

8 февр. 2017

С 1 января 2017 года в Украине действуют изменения касательно уплаты единого налога.

Новшества эти связаны с увеличением минимальной заработной платы и, как следствие, увеличение размера единого налога 2-ой группы  - 640 грн. (20% от 3200 грн.)

Ставка единого налога для плательщиков 1-ой группы остается на уровне 10%, но не в отношении минимальной заработной платы как раньше, а в отношении  прожиточного минимума по состоянию на 01.01.2017 г. - 154,4 грн.

Размер единого налога, уплачиваемого плательщиками 3-ей группы, зависит от доходов - 3% (для плательщиков НДС), 5% (для неплательщиков НДС).

Отметим, что сами ставки налогов остались неизменными.

Теги: Единый налог, ставки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.