Доминанта

Студентов-медиков освободили от обязательной отработки после учебы

1 июня 2017

Напомним, что в 2016 году был принят закон, которым студенты по окончанию обучения на бюджетной форме освобождались от обязательной отработки.  Однако это не распространялось на выпускников медицинских учебных заведений.

Если молодой специалист отказывался работать по направлению, то он обязан был вернуть государству средства, потраченные на его образование.

Теперь же Кабинет Министров освободил и медиков от принудительного трудоустройства, обеспечивая их конституционное право на свободу выбора места работы.

Теги: обязательная отработка, принудительное трудоустройство

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Скасовано порядки проведення виїзних перевірок та інспекційних відвідувань Держпраці

Шостий апеляційний адміністративний суд в Рішенні від 14 травня 2019 року по справі № 826/8917/17 визнав інспекційні перевірки інспекторами незаконними і скасував  постанову Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2017 року № 295 "Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України" Про місцеве самоврядування в Україні".

Дорогі українці! Щиро вітаємо вас з Днем вишиванки!

Це свято відзначається щороку у третій четвер травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції наших предків. Нехай День вишиванки об'єднає всіх українців, зітерши кордони по всьому світу. Бажаємо вам добробуту, миру та злагоди!

В Україні планують вести фахову передвищу освіту

Даний законопроект прийнято в першому читанні на засіданні ВРУ 14 травня 2019 року.