Доминанта

Студентов-медиков освободили от обязательной отработки после учебы

1 июня 2017

Напомним, что в 2016 году был принят закон, которым студенты по окончанию обучения на бюджетной форме освобождались от обязательной отработки.  Однако это не распространялось на выпускников медицинских учебных заведений.

Если молодой специалист отказывался работать по направлению, то он обязан был вернуть государству средства, потраченные на его образование.

Теперь же Кабинет Министров освободил и медиков от принудительного трудоустройства, обеспечивая их конституционное право на свободу выбора места работы.

Теги: обязательная отработка, принудительное трудоустройство

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.