Доминанта

Суды будут направлять документы на ваш e-mail

15 нояб. 2016

Сегодня, 15 ноября 2016 г., вступает в силу Временный регламент направления судом электронных документов участникам судебного процесса, уголовного производства.

 Теперь вместе с бумажными документами лица смогут получать также  их копии в электронном виде с электронной цифровой подписью судьи.

Для получения документов в электронном виде необходимо:

  1. зарегистрироваться в Cистеме обмена электронными документами между судом и участниками процесса по адресу: mail.gov.ua. 
  2. подать в суд соответствующее заявление

С момента подачи заявления все процессуальные документы будут направляться на указанный в заявлении электронный адрес.

Теги: суд, электронные документы

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.