Доминанта

Суды будут направлять документы на ваш e-mail

15 нояб. 2016

Сегодня, 15 ноября 2016 г., вступает в силу Временный регламент направления судом электронных документов участникам судебного процесса, уголовного производства.

 Теперь вместе с бумажными документами лица смогут получать также  их копии в электронном виде с электронной цифровой подписью судьи.

Для получения документов в электронном виде необходимо:

  1. зарегистрироваться в Cистеме обмена электронными документами между судом и участниками процесса по адресу: mail.gov.ua. 
  2. подать в суд соответствующее заявление

С момента подачи заявления все процессуальные документы будут направляться на указанный в заявлении электронный адрес.

Теги: суд, электронные документы

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.

Очікуються зміни умов сплати судового збору

У Верховній Раді України зареєстровано проект щодо змін сплати судового збору (проект Закону № 2427).