Доминанта

Теперь для смены коммуникаций в доме не нужно будет получать разрешение

10 янв. 2019

Постановлением КМУ от 18 декабря 2018 года обновлен «Перечень строительных работ, не требующих документов на их выполнение, и по истечении которых объект не подлежит принятию в эксплуатацию», который вступит в силу после его официального опубликования.

Теперь, для смены, реконструкции или ремонта внутренних инженерных систем отопления, вентиляции, водоснабжения и водоотвода, силовых и слаботочных систем не нужно будет получать разрешение от Госархстройинспекции. 

Отметим, что раньше для проведения этих работ нужно было получать разрешение в соответствующем органе, что могло откладывать их начало на несколько месяцев.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».

Які зміни можуть чекати українців щодо організації праці

25 червня 2019 року Міністерство соціальної політики України оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».

Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.