Доминанта

Теперь ездить в Турцию можно по ID-картам

14 марта 2017

Сегодня, 14.03.2017 г. Украина и Турция внесли изменения в Соглашение об условиях взаимных поездок граждан. 

Теперь для поездок в Турецкую Республику достаточно будет  паспорта гражданина Украины в форме ID-карты. Если же  у Вас  гражданский паспорт старого образца, то  для поездки вам  понадобится  загранпаспорт.

Данные условия будут действовать  в случае, если поездка не превышает 30 дней с даты въезда. При этом совокупный срок пребывания на территории государства не должен превышать 90 дней  в течение 180 дней.

Теги: ID-карта, поездка в Турцию

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.