Доминанта

Теперь ездить в Турцию можно по ID-картам

14 марта 2017

Сегодня, 14.03.2017 г. Украина и Турция внесли изменения в Соглашение об условиях взаимных поездок граждан. 

Теперь для поездок в Турецкую Республику достаточно будет  паспорта гражданина Украины в форме ID-карты. Если же  у Вас  гражданский паспорт старого образца, то  для поездки вам  понадобится  загранпаспорт.

Данные условия будут действовать  в случае, если поездка не превышает 30 дней с даты въезда. При этом совокупный срок пребывания на территории государства не должен превышать 90 дней  в течение 180 дней.

Теги: ID-карта, поездка в Турцию

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».

Які зміни можуть чекати українців щодо організації праці

25 червня 2019 року Міністерство соціальної політики України оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».

Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.