Доминанта

Теперь ездить в Турцию можно по ID-картам

14 марта 2017

Сегодня, 14.03.2017 г. Украина и Турция внесли изменения в Соглашение об условиях взаимных поездок граждан. 

Теперь для поездок в Турецкую Республику достаточно будет  паспорта гражданина Украины в форме ID-карты. Если же  у Вас  гражданский паспорт старого образца, то  для поездки вам  понадобится  загранпаспорт.

Данные условия будут действовать  в случае, если поездка не превышает 30 дней с даты въезда. При этом совокупный срок пребывания на территории государства не должен превышать 90 дней  в течение 180 дней.

Теги: ID-карта, поездка в Турцию

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Скасовано порядки проведення виїзних перевірок та інспекційних відвідувань Держпраці

Шостий апеляційний адміністративний суд в Рішенні від 14 травня 2019 року по справі № 826/8917/17 визнав інспекційні перевірки інспекторами незаконними і скасував  постанову Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2017 року № 295 "Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України" Про місцеве самоврядування в Україні".

Дорогі українці! Щиро вітаємо вас з Днем вишиванки!

Це свято відзначається щороку у третій четвер травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції наших предків. Нехай День вишиванки об'єднає всіх українців, зітерши кордони по всьому світу. Бажаємо вам добробуту, миру та злагоди!

В Україні планують вести фахову передвищу освіту

Даний законопроект прийнято в першому читанні на засіданні ВРУ 14 травня 2019 року.