Доминанта

Теперь лицензию на автоперевозки можно будет получить онлайн

19 сент. 2017

Для автомобильных перевозчиков будет создан электронный кабинет, с помощью которого будет полностью автоматизирован процесс подачи документов на получение лицензий по перевозке пассажиров, опасных грузов, международной перевозке пассажиров.

Кроме того, в онлайн режиме можно будет внести изменения в действующую лицензию.

В дальнейшем в электронный вид планируют перевести выдачу разрешений и другие административные услуги.

Электронный кабинет будет содержать актуальную информацию о перевозчике, его лицензии, транспортном средстве, персонале, разрешениях и штрафах.

Перевод процедур и сервисов в электронную плоскость должен уменьшить уровень коррупции и сделать деятельность Укртрансбезопасности более прозрачной.

Теги: автоперевозки, лицензия

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.