Доминанта

Теперь об адвокате можно будет знать больше

29 сент. 2017

Единый реестр адвокатов Украины усовершенствуют новыми техническими возможностями и дополнительной информацией об адвокате.

Такие изменения позволят клиенту иметь более детальное визуальное и информативное представление об адвокате. В частности, в профайле адвоката будут добавлены фотография, рекламные баннеры, информация с разделами о стаже адвоката, направлениях его практики, наличии наград и званий, номер телефона и др.

Предусматривается заполнение некоторых разделов за дополнительную плату.

Немаловажным является факт автоматического наполнения информации профайла, что в свою очередь будет способствовать минимизации бюрократического  процесса в данной сфере.

Теги: реестр адвокатов

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.




Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.