Доминанта

Теперь об адвокате можно будет знать больше

29 сент. 2017

Единый реестр адвокатов Украины усовершенствуют новыми техническими возможностями и дополнительной информацией об адвокате.

Такие изменения позволят клиенту иметь более детальное визуальное и информативное представление об адвокате. В частности, в профайле адвоката будут добавлены фотография, рекламные баннеры, информация с разделами о стаже адвоката, направлениях его практики, наличии наград и званий, номер телефона и др.

Предусматривается заполнение некоторых разделов за дополнительную плату.

Немаловажным является факт автоматического наполнения информации профайла, что в свою очередь будет способствовать минимизации бюрократического  процесса в данной сфере.

Теги: реестр адвокатов

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.