Доминанта

Теперь при поступлении на магистратуру придется сдавать ВНО

3 авг. 2017

В следующем 2018 году для ряда специальностей введут ВНО на поступление в магистратуру, об этом сообщает Министерство образования и науки Украины.

В 2018 году это планируют сделать в качестве эксперимента для нескольких ВУЗов, а с 2019 года на территории всей Украины.

Кроме того, в новом году вводится обязательное внешнее независимое тестирование, которое придется сдавать не только поступающим в магистратуру с «Права», но и на магистратуру с «Международного права».

Напомним, что в этом году студенты также сдают ВНО на магистратуру, но это касается только специальности 081 «Право».

Теги: поступление на магистратуру, ВНО

Рейтинг страницы: 4/5 на основе 2 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.