Доминанта

Теперь при поступлении на магистратуру придется сдавать ВНО

3 авг. 2017

В следующем 2018 году для ряда специальностей введут ВНО на поступление в магистратуру, об этом сообщает Министерство образования и науки Украины.

В 2018 году это планируют сделать в качестве эксперимента для нескольких ВУЗов, а с 2019 года на территории всей Украины.

Кроме того, в новом году вводится обязательное внешнее независимое тестирование, которое придется сдавать не только поступающим в магистратуру с «Права», но и на магистратуру с «Международного права».

Напомним, что в этом году студенты также сдают ВНО на магистратуру, но это касается только специальности 081 «Право».

Теги: поступление на магистратуру, ВНО

Рейтинг страницы: 4/5 на основе 2 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.