Доминанта

Теперь рассчитываться за покупки можно будет по отпечатку пальца

25 июня 2018

В Украине запущен пилотный проект технологии биометрической оплаты покупок с помощью отпечатка пальца.

Первыми оплачивать такие покупки смогут пользователи «ПриватБанка», которые оформили карты Visa «ПриватБанка».

Для осуществления оплаты, достаточно будет привязать отпечаток пальца к своей карточке.

Расплачиваться можно будет в торговых точках, которые поддерживают такую технологию, приложив палец к считывателю биометрических данных.

Такая технология будет интересна в первую очередь малому и среднему бизнесу, а также уличным торговцам, так как принимать платежи можно с помощью собственного смартфона или планшета и специального биометрического сканера.

Теги: биометрическая оплата, оплата покупок, отпечаток пальца

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.