Доминанта

Теперь суды имеют право напрямую обращаться в ЕСПЧ за консультацией

7 авг. 2018

Украина ратифицировала Протокол №16 к Конвенции о защите прав человека и основных свобод, благодаря которой высшие суды смогут обращаться в Страсбург за консультацией. Такой механизм начал действовать с 1 августа текущего года.

Основанием для такого запроса будут являться исключительно принципиальные вопросы, которые будут касаться толкования прав и свобод, определенных Конвенцией и протоколами к ней.
Целью нового механизма является решение вопросов, которые касаются всех государств-членов, подписавших Конвенцию.

Теги: ЕСПЧ, суды, Протокол №16

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.