Доминанта

У нас на одного адвоката больше!

29 июня 2017

Поздравляем Виталия Васильевича Цвигуна с успешной сдачей квалификационного экзамена и получением свидетельства о праве на занятие адвокатской деятельностью!

К команде АО "КФ "Доминанта" Виталий присоединился в 2014 году. На сегодняшний день он занимает должность руководителя судебной практики и специализируется на гражданском и хозяйственном процессе, сопровождении банкротства, кредитно-депозитных отношениях и вопросах, касающихся процесса узаконения недвижимости.

Желаем коллеге высоких достижений и больших побед на профессиональном пути, успеха и новых возможностей для самосовершенствования!

Теги: адвокат, получение свидетельства

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.