Доминанта

У нас на одного адвоката больше!

29 июня 2017

Поздравляем Виталия Васильевича Цвигуна с успешной сдачей квалификационного экзамена и получением свидетельства о праве на занятие адвокатской деятельностью!

К команде АО "КФ "Доминанта" Виталий присоединился в 2014 году. На сегодняшний день он занимает должность руководителя судебной практики и специализируется на гражданском и хозяйственном процессе, сопровождении банкротства, кредитно-депозитных отношениях и вопросах, касающихся процесса узаконения недвижимости.

Желаем коллеге высоких достижений и больших побед на профессиональном пути, успеха и новых возможностей для самосовершенствования!

Теги: адвокат, получение свидетельства

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.