Доминанта

У ВРУ подан законопроект о введении института уголовных проступков

8 июня 2018

Проект закона № 7279-д «О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно упрощения досудебного расследования отдельных категорий уголовных правонарушений» Верховная Рада приняла за основу 7 июня 2018 года.

Он определяет понятие уголовного проступка как деяние (действие или бездействие), за совершение которого предусмотрено основное наказание в виде штрафа в размере до 3000 необлагаемых минимумов доходов граждан или другое наказание, не связанное с лишением свободы.
Планируется, что расследование таких дел будет проводиться в форме дознания с упрощенной процедурой, со сроками - не более месяца со дня уведомления о подозрении.
Таким образом, депутаты хотят уменьшить нагрузку на органы досудебного расследования.

Теги: законопроект, уголовные проступки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.