Доминанта

У ВРУ подан законопроект о введении института уголовных проступков

8 июня 2018

Проект закона № 7279-д «О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно упрощения досудебного расследования отдельных категорий уголовных правонарушений» Верховная Рада приняла за основу 7 июня 2018 года.

Он определяет понятие уголовного проступка как деяние (действие или бездействие), за совершение которого предусмотрено основное наказание в виде штрафа в размере до 3000 необлагаемых минимумов доходов граждан или другое наказание, не связанное с лишением свободы.
Планируется, что расследование таких дел будет проводиться в форме дознания с упрощенной процедурой, со сроками - не более месяца со дня уведомления о подозрении.
Таким образом, депутаты хотят уменьшить нагрузку на органы досудебного расследования.

Теги: законопроект, уголовные проступки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.