Доминанта

У ВРУ зарегистрирован законопроект относительно растаможивания автомобилей

16 мая 2018

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект №8208 о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины относительно стимулирования развития рынка транспортных средств.
Данный законопроект предусматривает возможность растаможить автомобиль на иностранных номерах за 500 евро, в том случае если он выпущен раньше 2008 года.
Кроме того, согласно законопроекту, автомобили на евро номерах, которые уже находятся на территории Украины и при этом у них превышен срок временного ввоза на таможенную территорию Украины также подпадают под растаможку за 500 евро.
Отметим, что задачей законопроекта является повышение благосостояния граждан Украины, создания предпосылок для уменьшения налоговой нагрузки на импортные автомобили, ввозимые на территорию Украины гражданами для личного пользования.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.