Доминанта

Украина присоединилась к европейской программе поддержки бизнеса

10 марта 2017

Президент подписал Закон «О ратификации Соглашения между Правительством Украины и Европейским Союзом об участии Украины в программе ЕС «Конкурентоспособность предприятий малого и среднего бизнеса (COSME) (2014-2020)» принятый 22.02.2017 г. 

COSME  (Competiveness of Small and Medium Enterprises) –   европейская программа поддержки малого и среднего бизнеса, которая включает набор проектов и программ на период с 2014 по 2020 гг. с бюджетом 2,3 млрд. евро.

Перечень программ определяется Европейской комиссией и каждый год изменяется.

Предполагается, что участие Украины в этой программе облегчит для отечественных предпринимателей выход на внешние рынки,  улучшит условия для конкурентоспособности и поспособствует формированию культуры ведения бизнеса. 

Теги: COSME, поддержка бизнеса

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.