Доминанта

Украина присоединилась к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах

24 апр. 2017

21.04.2017 г. Президент подписал Указ №112/2017, согласно которому Украина присоединяется к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах.

Действия данной конвенции направлено на уменьшение загрязнения морской среды путем запрета использования вредных противообрастающих систем на судах.

Противообрастающая система  - это покрытие, краска, обработка поверхности, поверхность или устройство, используемое на судне для ограничения обрастания судна нежелательными организмами или для предотвращения такого обрастания.

Конвенция начнет действовать после соответствующего уведомления Генерального секретаря.

Теги: противообрастающая система, морское судно, Конвенция

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Визнано незаконним підвищення тарифів на газ 2016 року

У понеділок 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд своєю постановою залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 у справі № 826/9665/16 за позовом Юлії Тимошенко та Громадської організації «Тарифна мобілізація» до Кабінету Міністрів України (за участю таких третіх осіб на боці відповідача, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування» та Мініекономрозвитку), яким було визнано протиправною та нечинною постанову КМУ № 315 від 27.04.2016, згідно з якою протягом двох з половиною років формувалася ціна на газ.

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».