Доминанта

Украина присоединилась к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах

24 апр. 2017

21.04.2017 г. Президент подписал Указ №112/2017, согласно которому Украина присоединяется к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах.

Действия данной конвенции направлено на уменьшение загрязнения морской среды путем запрета использования вредных противообрастающих систем на судах.

Противообрастающая система  - это покрытие, краска, обработка поверхности, поверхность или устройство, используемое на судне для ограничения обрастания судна нежелательными организмами или для предотвращения такого обрастания.

Конвенция начнет действовать после соответствующего уведомления Генерального секретаря.

Теги: противообрастающая система, морское судно, Конвенция

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Помилково чи надміру сплатили судовий збір? Ваші дії

Випадки сплати судового збору не на належний рахунок суду у результаті помилки в платіжних реквізитах є досить розповсюдженим явищем. Також інколи сплативши, платники не подають позов чи заяву, за яку було сплачено.

Що треба знати, та як необхідно діяти у разі виникнення потреби у поверненні судового збору.

Які зміни очікувати у сфері інтелектуальної власності?

У першому читанні прийнято законопроект № 2255 щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Задля функціонування ефективної державної системи правової охорони інтелектуальної власності, запропоновано створення дворівневої системи управління нею, за якої:

Штрафи для роботодавців зменшено

З 2 лютого набув чинності Закон № 378-IX щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України.

Метою даного нормативно правового акту є зменшення розміру штрафу внаслідок порушення норм трудового законодавства.