Доминанта

Украина присоединилась к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах

24 апр. 2017

21.04.2017 г. Президент подписал Указ №112/2017, согласно которому Украина присоединяется к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах.

Действия данной конвенции направлено на уменьшение загрязнения морской среды путем запрета использования вредных противообрастающих систем на судах.

Противообрастающая система  - это покрытие, краска, обработка поверхности, поверхность или устройство, используемое на судне для ограничения обрастания судна нежелательными организмами или для предотвращения такого обрастания.

Конвенция начнет действовать после соответствующего уведомления Генерального секретаря.

Теги: противообрастающая система, морское судно, Конвенция

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.

Чого чекати школярам у новому навчальному році

20 серпня 2019 року набрали чинності зміни щодо видів індивідуальної форми навчання. Так з 1 вересня батьки зможуть скористатися всіма видами самостійної форми навчання: сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом Міністерства освіти та науки України. Форми здобуття освіти, які можна отримати у конкретній школі, мають оприлюднюватися на її сайті або на сайті засновника.