Доминанта

Украина присоединилась к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах

24 апр. 2017

21.04.2017 г. Президент подписал Указ №112/2017, согласно которому Украина присоединяется к Международной конвенции о контроле над вредными противообрастающими системами на судах.

Действия данной конвенции направлено на уменьшение загрязнения морской среды путем запрета использования вредных противообрастающих систем на судах.

Противообрастающая система  - это покрытие, краска, обработка поверхности, поверхность или устройство, используемое на судне для ограничения обрастания судна нежелательными организмами или для предотвращения такого обрастания.

Конвенция начнет действовать после соответствующего уведомления Генерального секретаря.

Теги: противообрастающая система, морское судно, Конвенция

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Скасовано порядки проведення виїзних перевірок та інспекційних відвідувань Держпраці

Шостий апеляційний адміністративний суд в Рішенні від 14 травня 2019 року по справі № 826/8917/17 визнав інспекційні перевірки інспекторами незаконними і скасував  постанову Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2017 року № 295 "Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України" Про місцеве самоврядування в Україні".

Дорогі українці! Щиро вітаємо вас з Днем вишиванки!

Це свято відзначається щороку у третій четвер травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції наших предків. Нехай День вишиванки об'єднає всіх українців, зітерши кордони по всьому світу. Бажаємо вам добробуту, миру та злагоди!

В Україні планують вести фахову передвищу освіту

Даний законопроект прийнято в першому читанні на засіданні ВРУ 14 травня 2019 року.