Доминанта

Украина ратифицировала Конвенцию о защите спорта

13 дек. 2016

Сегодня, 13 декабря, вступает в силу Закон «О ратификации Конвенции Совета Европы против манипулирования спортивными соревнованиями».

Таким образом, Украина присоединилась к принятой 18.09.2014 г. Конвенции, которая направлена на борьбу с манипулированием спортивных соревнований с целью защиты честности спорта и спортивной этики в соответствии с принципом автономии спорта.

Приступная деятельность в сфере спорта часто имеет транснациональный характер, и ратификация данного документа является важным шагом на пути к совместному рамочному сотрудничеству в развитии спорта, основанного на понятиях плюралистической демократии, верховенства права, прав человека и спортивной этики.

Теги: Конвенция, спорт, ратификация

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.